Image Alt
  >  FRANCHISE BAŞVURUSU

Bir bebek mağazası açmak isteyenler aşağıdaki formu doldurun. Sonrasında sizi hemen uzmanımız arar. Tüm sorularınız yanıtlanır. Daha sonrasında işlemleriniz başlatılır mağaza açılış işlemlerine başlayabilirsiniz.

Bilgi için aşağıda ki kataloglarımızı inceleyebilirsiniz;
    TÜRKİYE’DE BEBEK ÇOCUK ANNE ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ VEREN İLK FİRMA: ACTIV BABY

    Bebek çocuk anne ürünleri bayiliği veren firmalar, 4000 adetten fazla ürün çeşidiyle Bebek çocuk anne ürünleri kategorisinde en iyi FRANCHISE bayilik veren firmayız. Bebek ve çocuk ürünleri sektörü, her zaman talep gören ve sürekli büyüyen bir sektördür. Bu sektörde kendi işinizi kurmak ve bebek mağazası açmak istiyorsanız, Activ Baby ile size bayilik avantajları ve fırsatlar sunmaktadır. Aylık kampanya dönemleri, hem sanal hemde fiziksel bayilik ile mağazanızda ve pazaryerlerinde ürünlerinizi satabilirsiniz.

    Activbaby, Türkiye’de bebek ve çocuk anne ürünleri bayiliği veren ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. 2005 yılından beri bu sektörde öncü rol oynayan Activ Baby, güvenilirliği ve sunduğu avantajlar ile bebek mağazası açmak isteyenlerin en ideal çözüm ortağıdır.

    Franchise Bayilik

    Franchising ve Activbaby Markalı bebek ve çocuk kategorisinde Bayilik almak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Franchise Bayilik alarak mağazanızı hemen açıp işinizin başına geçebilirsiniz. Sizlere bebek ve çocuk alanında satmanız için 4000 adetten fazla dünya markası ürünü sunuyoruz. Ürünleri isterseniz mağazanız üzerinden isterseniz de kendi siteniz veya pazaryerlerinde dilediğiniz gibi satışa sunabilirsiniz. Tüm franchise mağazaların E-ticaret satışlarında ürünleri sizin yerinize müşterilerinize biz gönderiyoruz. Paketleme kargolama işini depo dropship ekimiz sizin adınıza yapıyor. Daha hızlı ve güvenle ürünleriniz müşterinize ulaşıyor.