Image Alt
  >  Hakkımızda

Neden Activbaby

Neden Activbaby tercih etmelisiniz. activbaby.com.tr, bebek ürünleri sektöründe başarılı bir iş modeli sunan franchise bayilik fırsatı sunmaktadır. Şirketimiz, yatırımcılara destek ve eğitim sağlayarak marka bilinirliği ve müşteri potansiyeli yoluyla girişimcilere fayda sağlıyor. Anne ve bebek ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sektörde öne çıkan activbaby.com.tr bayi olmak ve bayilik almak isteyenler için franchise iş modeli ile girişimcilere destek vermektedir.

Türkiye'nin en büyük bebek ürünleri toptancısı

Zengin ürün yelpazesi

Stoksuz satış imkanı

Destek ve eğitim

Pazarlama ve satış konusunda destek ve eğitim

Anahtar teslim franchise bayilik

Size Bir Bebek Mağazası Açalım mı?

Bebek ürünleri, her zaman talep gören bir ürün kategorisidir. Bebek sahibi olan veya bebek sahibi olmayı planlayan aileler, bebekleri için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler bulmak için zaman ve para harcarlar. Bir bebek mağazası açmak, başarılı olma potansiyeli olan bir girişimdir.

Activbaby Store mağazaları zinciri Activ Baby olarak ülkemizde doğum oranının büyümesi, üretim ve ihracatın genişlemesi ile uyumlu bir strateji izliyoruz. Türkiye'de üretilebilecek ürünleri mümkün olduğunca ithal etmeden Türkiye'de üretmeye başladık.

Activbaby Sürdürülebilirlik Stratejimiz

Activbaby, bebekler ve çocuklar için tasarlanmış bir markadır. Anne ve bebek ürünleri sunarak çocukların gelişimini ve sağlığını desteklemeyi hedefler. Activbaby ürünleri genellikle bebeklerin motor becerilerini, el-göz koordinasyonunu, sağlıkları ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yönelik ürünlere odaklanır.

Markamızın verdiği destekler şunlardır

Fizibilite Analizi

Mimari ve Dekorasyon Proje Desteği

Personel Desteği

Eğitim Desteği

Pazarlama Desteği

E-ticaret Desteği

Sosyal Medya Reklam

Ürün İade Desteği

Komşu Bölge Koruması

Bir ebeveyn için Activbaby ürünleri tercih etme nedenleri:

  • Kaliteli ürünler: Tanınmış markaların ürünlerini sunar, ürün kalitesi güvenilirdir.
  • Uygun fiyatlar: Farklı bütçelere uygun ürünler bulabilirsiniz.
  • Geniş mağaza ağı: Türkiye’nin 50’den fazla bayi ağı vardır, size ulaşılabilir bir konumda mağazayı ziyaret edebilirsiniz.
  • İnternet alışverişi: Online olarak da alışveriş yapabilirsiniz, size kolaylık sağlar. Activbaby ürünlerini bayilerin sanal mağazalarından sipariş verebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Activbaby Store

Pazartesi 9:00 - 18:00
Salı 9:00 - 18:00
Çarşamba 9:00 - 18:00
Perşembe 9:00 - 18:00
Cuma 9:00 - 18:00
Cumartesi 10:00 - 17:00